יום שלישי, 31 באוקטובר 2017

השקת העונה השנייה לסדרת הילדים ג'ינגי'


ביום שני, הושקה ביס פלאנט רמת גן, העונה השנייה לסדרת הילדים האהובה - ג׳ינג׳י.

בהשקה השתתפו שחקני הסדרה כמו ריקי בליך, עירית קפלן, נעמה שטרית, טלי לוי, עידו ישראלי (ג'ינגי'), אסף הרץ, ועוד.סדרת הילדים האהובה "ג'ינג'י" מבוססת על סדרת ספריה של הסופרת גלילה רון פדר עמית.
בסדרה, הרפתקאות מרתקות ותעלומות מסעירות.
(קרדיט צילום: רפי דלויה.)

החבורה שאהבנו בעונה הראשונה, ג'ינג'י (עידו ישראלי), מושיק (נעם פרנק), שגית (תמר צור) יחד עם, איזבלה (נעמה שיטרית), שוקו (רודי סעדה), מוקה (טל לוי), מקס (דור צויגנבום) ואמו של ג'ינג'י (ריקי בליך), חוזרת הפעם בהרפתקה מסחררת.
אל הקאסט מצטרפים שחקנים חדשים: טלי אורן אשר תגלם את זושה, שירה קצנלנבוגן אשר תגלם את זוהר ואסף הרץ שיגלם את רני, מושא אהבתה של איזבלה.
בעונה השנייה,  איזבלה, הרובוטית מכירה בחור ואף מתאהבת בו. זהו סיפור אהבה מרגש עם מכשול גדול – היא רובוט, הוא אדם. האם האהבה תנצח בסוף?
דמות מסתורית המושכת בחוטים מנסה להשתלט על עולמו של ג'ינג'י, אשר חושד שמשהו אינו כשורה, ועליו לשכנע את חבריו  שמזימה זדונית וסודית נרקמת סביבם. התעלומה שאיתם הם מתמודדים מחלחלת לתוך הכיתה ומתפתח עימות בין מלכת הכיתה, לי , וחברותיה, לבין ג'ינג'י וחבורתו.
מלבד שיר הפתיחה האהוב של הסדרה, בביצועו של אליעד, נהנה בעונה זו גם משירים נוספים שיבוצעו על ידי איזבלה המגולמת על ידי נעמה שיטרית ורני המגולם על ידי אסף הרץ.
לעונה השניה של הסדרה ג'ינג'י 25 פרקים והיא תעלה לשידור ב2.11 בyesVOD וב- 5.11 בערוץ ג'וניור רק לילדי yes (אפיק 93).


צפייה נעימה

תגובה 1: